2018 2018 2018 23

Спортивні досягнення ФЕХТУВАЛЬНОГО КЛУБУ ВЕРШИНА за останні два роки:

ГО «Асоціація викладачів та тренерів фізичної культури та спорту «Вершина»

ГОВФКС ВЕРШИНА є фізкультурно-спортивним закладом діяльність якого спрямована на організацію та проведення занять з фехтування.
ГОАВФКС Вершина на базі якої є Фехтувальний спортивний клуб ВЕРШИНА (м.Київ, вул.Драйзера 5 район Троещина, 2 поверх, спортивна зала площею 200 кв.м.) є членом Національної Федерації фехтування України. ФК Вершина проводить заняття з фехтування на шпагах та шаблях з дітьми віком від 6 років для популяризації фехтування в Україні оздоровлення та укріплення морального та фізичного стану юнаків та дівчат як повноцінних громадян України.
У клубі працюють висококваліфіковані з великим стажем роботи тренери майстри спорту з фехтування Шапошніков Сергій Павлович та Штангєєва Олена Олександрівна. Більше ніж 30 учнів займаються фехтуванням у ФК ВЕРШИНА, вони поділенні на три вікові групи: 2006р.н та молодші; 2003р.н – 2005р.н ; 2002р.н та доросліших. ФК ВЕРШИНА приймає участь у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях та учбово-тренувальних зборах.
За останні два роки підготовки спортсменів здобули що мало нагород та Кубків різних ґатунків. Ірина Купових двічі ставала Чемпіонкою “Всеукраїнської дитячої ліги 10-13” віком 13 років та молодше у 2014 та 2015р., здобула Кубок переможця на Європейському турнірі ‘ETROPOLSKIY SABRE EURO CUPU-14” якій проходив 06.11.2015 року у столиці Болгарії Софії. Наша друга вихованка Мєльнічук Єлізавєта на цьому же турнірі була друга і здобула срібло. У м.Вроцлав(Польща) 20.03.2014року: Столярчук Гліб виграв срібло на Міжнародному дитячому турнірі віком 12 років та молодші де приймали участь 600 спортсменів з 25 Країн Світу. Також наші вихованці: Сластін Андрій, Яйленко Нікіта, Ярошенко Михайло, Сідорук Артем, Головкіна Софія, Гладкова Валерія та багато інших є призерами та переможцями Всеукраїнських Чемпіонатів та турнірів з фехтування. ФК ВЕРШИНА що року своїми зусиллями два рази на рік проводить спортивно-оздоровчі збори у м.Годолло (Угоршина) та на Закарпатті у м.Свалява (Україна), щоб оздоровити та підвищити спортивну майстерність наших вихованців.
ГО «Асоціація викладачів та тренерів фізичної культури та спорту «Вершина» була заснована в 2009 році.

Асоціація «Вершина» відповідно до власної мети і завдань діяльності безпосередньо сприяє розв'язанню проблем розвитку спорту в нашій країні та пропагування серед широких верств населення здорового способу життя.

Головною метою Асоціації є всебічне сприяння розвитку фізичної культури та спорту. Для досягнення поставленої мети організація вирішує такі завдання:

- залучення підліткового та дорослого населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом;
- проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в навчальних закладах, за місцем проживання, роботи і у місцях масового відпочинку громадян;
- забезпечення розвитку олімпійських, параолімпійських, дефолімпійських та неолімпійських видів спорту шляхом підтримки дитячого, дитячо-юнацького, резервного спорту, спорту вищих досягнень;
- організація і проведення масових фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів, змагань;
- підвищення рівня нормативно-правового, кадрового, матеріально-технічного, фінансового, науково-методичного, медичного, інформаційного забезпечення;
- забезпечення виконання комплексних та цільових програм з питань фізкультурно-реабілітаційної і спортивної роботи у навчально-виховній сфері;
- формування потреби у зміцненні здоров’я засобами фізичної культури і спорту у громадськості;
- брати участь у пропаганді здорового способу життя, впровадження засобів фізичної культури у сфері позашкільної освіти.

Для виконання вище зазначених завдань Асоціація сприяє розробці на основі узагальнення практики науково обґрунтовані методи та рекомендації в галузі фізичної культури і спорту, а саме:

- бере участь у навчальній та просвітницькій діяльності з питань фізичної культури і спорту;
- сприяє активній пропагандистській діяльності щодо затвердження у суспільній свідомості важливості підвищення фізичної культури та спорту;
- сприяє фізкультурно-спортивній роботі з розвитку дитячо-юнацьких видів спорту у сфері позашкільної освіти;
- сприяє формуванню сучасної систему підготовки резерву для національних збірних команд України, збільшенню загальної чисельності кількість школярів, що відвідують спортивні заклади.

Світовий досвід свідчить, що рухова активність людини протягом усього життя запобігає захворюванням та поліпшує стан здоров'я.

ФОТО ЧЕМПІОНІВ

 

Президент Асоціації:
Штангєєва Олена Олександрівна
Чемпиони ФЕХТУВАЛЬНОГО КЛУБУ ВЕРШИНА